УГОДА З КОРИСТУВАЧЕМ

      Даний сайт розроблений виключно для професійного користування фахівцями охорони здоров'я в Україні. Сайт не гарантує відповідність інформації та сервісів цілям і очікуванням Користувача, безперебійну та безпомилкову роботу. Користувач несе одноосібну повну відповідальність щодо матеріалів, розміщених на сайті, в тому числі: за використання таких матеріалів у відповідності з вимогами законодавства України, за порушення авторських прав і прав третіх осіб, а також, за дотримання положень цієї Угоди. Користувач самостійно і за свій рахунок зобов'язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов'язані з діями Користувача при використанні даного Сервісу. Підтвердіть:

Так

Як покращити ерекцію?

Цей сайт було створено для того, щоб допомогти чоловікам досягати максимального результату в своєму інтимному житті. 

Інформація, представлена на веб-сайті, подана лише для вивчення і не має за мету замінити консультацію лікаря або іншого кваліфікованого медичного працівника. Всі рішення, які стосуються лікування пацієнта повинні прийматись медичним працівником, враховуючи всі унікальні характеристики конкретного пацієнта. Перед застосуванням методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, вказаних на цьому веб-сайті, Вам необхідно отримати консультацію лікаря.

Представництво “Файзер Ейч. Сі. Пі. Корпорейшн” в Україні

03680, м. Київ, вул. Амосова, 12

Тел: 044 291 60 50

Цей веб-сайт створено представництвом “Файзер Ейч. Сі. Пі. Корпорейшн” в Україні. Copyright © 2012 «Пфайзер Лімітед”. Всі права захищено